Petek Temizliği

Isınmak için kullandığımız ve her evde bulunan kalorifer radyatörleri halk arasında genellikle petek olarak isimlendirilmektedir. Peteklerinizin temizliğini yılda bir defa düzenli olarak yaptırarak hem doğalgaz ücretlerinden kar edebilirsiniz hem de eviniz çok daha fazla ısınabilir. Su petekler içinde sürekli olarak devir daim yaparak ısı yayar. Eğer petekleriniz tıkanırsa, kireç tortuları oluşursa, çamurlaşma başlarsa, balçıklaşma olursa veya bu gibi bir nedenden dolayı su devir daim yapamaz ve petekleriniz tam ısınmaz sonuç olarak evleriniz ısınmaz. Sürekli olarak siz değerli müşterilerimizden duyduğumuz yakıyorum, yakıyorum ama ısınamıyorum sorununun çözümü her yıl bir defa düzenli olarak petek temizliği yaptırmaktan geçmektedir.

Peteklerimizin içinde su devir daim yaparken bazen kireç tortuları dip taraflarda birikmeye başlar. Bunun sonucunda ise su geçişi sağlıksızlaşır. Her şeyin öncesinde peteklerin içindeki havanın düzenli olarak alınması gerekmektedir. Hava devir daimi ve ısı dağılımını engellemekte ve sonuç olarak yüklü doğalgaz faturası ödediğiniz halde ısınamamanızla baş başa kalırsınız. Gene dikkat ederseniz ki peteklerin sıcaklığı kombiden uzaklaştıkça azalmaktadır. Bunun nedeni radyatörlerin içinde kalan hava veya basınç azlığı olabilir. Bu gibi durumlarda ise su takviyesi ile sıkıntınız çözülebilir.

Torbalı Petek Temizleme

Petek temizliği uzmanlık isteyen bir iştir. Her sektörde olduğu gibi bu sektörde de işi ehliyetsiz yapan bir çok kişi karşınıza çıkabilmektedir. Lütfen bu ve bu gibi kişilere çok dikkat ediniz. Yanlış bakım ve temizleme sorunu doğalgaz faturalarınızı veya ısı sorununuzu çözmemekte ve ileride daha büyük sorunlara neden olmaktadır. Bu yüzden seçtiğiniz firmaları çok iyi araştırarak seçmenizi sizlere tavsiye etmekteyiz.

Firmamız yıllardır İzmir de çok büyük ve güzel projelerde hizmet vermektedir. Ayrancılar, Torbalı, Gaziemir, Bornova ve Karabağlar başta olarak sıhhi tesisat problemleriniz uzman ekip ve ekipmanlarla hızlı bir şekilde garantili olarak çözülmektedir. Siz de her türlü sorununuz çözümü veya fikir danışmak için iletişim numaralarımızdan bizleri 7 gün 24 saat istediğiniz saatte arayarak destek alabilirsiniz. Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutan firmamız her türlü tesisat problemlerinizi büyük bir özveri ve titizlikle çözmekte ve tam memnuniyet sağlayarak işlerini garantili bir şekilde teslim etmektedir.