Lavabo Tıkanıklığı Açma

Lavabo Tıkanıklığı Açma
Lavabo Tıkanıklığı Açma

Hepimizin derdi olan zaman içinde giderlerde biriken yağ katmanları, kireçli suyun bıraktığı kalıntılar, sabun ve yemek artıkları ile saçlar yüzünden lavabolarımız sürekli tıkanmaktadır. Eğer erken önlem almazsak bunlar su baskınlarına kadar varabilecek ciddi sorunlar doğurmaktadır. Çoğu zaman ise tüm marketlerde satılan lavabo açıcılar veya pompa yardımı ile bu sorunları kendi başımıza geçici olarak çözmeye çalışırız. Bu ve bu gibi yöntemlerin bilinmeyen yüzü ise tıkanıklığı daha ileriye götürerek ileride daha ciddi sorunlara yol açabilecek olmasıdır.

Lavabo tıkanıklığı da erken teşhis edilerek çok daha ciddi sorunlar ortaya çıkmadan rahatlıkla çözülebilecek bir problemdir. Başta yavaş giden su bunun en erken belirtisidir. Mutfaktaki giderlerimiz özellikle yemek artıkları ve yağ ile banyodaki giderlerimiz ise savun, kireç ve saçlarımız ile tıkanabilmektedir. Eğer lavabonuzdan su yavaş gitmeye başladıysa sizde tehlike altındasınız demektedir. Yavaş giden suyun yanında kötü kokuda bir belirleyici nedendir. Lavabonuzda biriken yabancı maddeler bir bakteri yuvasına dönerek kötü bir koku yaymaya başlar. Sürekli deterjan veya doğal olmayan lavabo açıcılar kullandığınız da ise geçici olarak sorun ortadan kaybolur ama bu sefer çok daha alt taraflarda birikmeye devam eder ve işin içinden çok zor çıkabilir bir hal alır.

Lavabo tıkanıklığı açma artık sizin için bir sıkıntı olmayacak. Basit gibi görünen lavabo tıkanıklığı açma işi aslında uzmanlık gerektiren bir meslektir. Her meslekte olduğu gibi bu meslekte de ehliyetsiz kişiler tarafından evinizde ekstra doğacak zararlara yol açabilirsiniz. Yetkisiz personeller yaptıkları işin garantisini de vermedikleri için yaptıkları işin kaç gün içinde tekrar bozulacağının da bir garantisi yoktur. Bu yüzden kişi ve firma seçiminizde işinin ehli yıllardır bu konuda uzmanlaşmış ve tam müşteri memnuniyeti ile çalışan firmaları tercih ediniz. Lavabonuzu kurtarayım derken çok daha ciddi sorunlara yol açmak istemiyorsanız iletişim numaralarımızdan bizleri 7 gün 24 saat arayabilirsiniz. Ayrancılar, Torbalı, Gaziemir, Bornova ve Karabağlar da hizmetimiz yıllardır başarılı bir şekilde devam etmektedir. Süper hızlı ve kesin bir sonuç almak için istediğiniz zaman bizleri arayarak danışmanlık alabilirsiniz.