Gürbüz Sıhhi Tesisat

Kombi Petek Temizliği Torbalı – Ayrancılar Ve İzmir

Kombi Petek Temizliği Torbalı – Ayrancılar Ve İzmir

Peteklerin zamanla yeterince ısınmaması, iç kısımdaki su geçişlerinin tıkanmaya başladığını gösterir. Şebeke suyu kullanılan çamaşır ve bulaşık makinaları için kireç nasıl önlem alınması gereken bir sorunsa kombilerin ısı iletim elemanı olan petekler de bu kireçten etkilenir. Ayrıca tesisattaki metal aksamlar ve sudaki yabancı maddeler sebebiyle peteklerde ısınma sorunları oluşur.

Haftanın tüm günleri kesintisiz olarak sunduğumuz kombi petek temizliği hizmetlerimiz, zamanla peteklerde ısınma sorunu oluşmasına ve ısınmak için daha yüksek doğalgaz faturaları ödemek zorunda kalmanıza yol açan bu sorundan uzun vadeli olarak kurtulmanızı sağlamaktadır. Kombi petek temizliği işleminde peteklerinizi sökmüyor, özel bir kimyasal karışım olan Nano Clean Kombi ve petek iç temizliği için geliştirilen özel yıkama makinalarıyla temizlik işini zahmetsizce hallediyoruz.
Peteklerin su geçişlerinin tıkanması, kombinin verimli şekilde çalışmasına rağmen ekonomik ve konforlu ısınamamanız anlamına gelir. Kombi petek temizliği bu yüzden aynı kombiler için geçerli olduğu gibi, periyodik tekrarlanması gereken genel bir bakım işlemidir.

Kombinizin bakımını aksatmamanız, peteklerinizin verimli olarak ısınmadığı sürece ekonomik şekilde ısınmanız için yeterli olmaz. Zira kombi sadece doğal gaz enerjisini ısı enerjisine dönüştürmektedir. Kombinin sağladığı ısı enerjisinin mekana iletilmesi için peteklere ihtiyaç vardır ve peteklerin tıkanıklık sebebiyle doğru düzgün ısınmaması, doğal gazdan verimli olarak ısı enerjisi elde edilse bile enerji verimliliğinin düşmesine sebep olur. Bu da kısaca daha yüksek doğal gaz faturası ödemeniz ancak daha az ısınmanız demektir.

Kombi Petek Temizliği

Sunduğumuz kombi petek temizliği hizmetleri sayesinde peteklerinizin iç aksamındaki tüm kireç kalıntıları ve pislik kısa sürede, petekler sökülmediğinden ortalığı kirletmeden ve zahmetsizce temizlenmektedir. Özel yıkama makinaları ve Nano Clean gibi etkili temizlik kimyasallarıyla petekleri sökmeden içeride ki tüm pisliğin temizlenmesini sağlıyoruz.Makul ücretlerle sunduğumuz kombi petek temizliği hizmetlerimizden yararlanmak için tek yapmanız gereken, bizimle iletişime geçmek…

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir