Gürbüz Sıhhi Tesisat

Klozet Tesisatı Ve Klozet Kaçak Tamiri

Klozet Tesisatı Ve Klozet Kaçak Tamiri

Torbalı su tesisatçısı olarak tüm marka klozetlerin montajı ve tamiri yapılır. Klozet iç takımları her türlü marka olarak değiştirilir. Klozet taharet çubukları arıza onarımı yapılır. Öncelikle bir su tesisatçısı klozet su tesisatın yaparken neye dikkat etmelidir.Tıkanık lavabo, tıkanık tuvalet gideri gibi sorunlarda hizmet veren firmalar modern robotlar kullanarak kırıp dökme işlemi yapmadan su kaçaklarını tespit etmektedir. Bu süreler 20 ile 40 dakikalık kısa bir süreçtir. Profesyonel su tesisatçısı sizlere kaliteli hizmetler vererek sizi geleceğe taşımaktadır. Günümüz teknolojisinin sağladığı imkân ve şartlardan faydalanarak pek çok güvenilir firmayı tercih edebilirsiniz.

Su Kaçağı Tespitinde Kırma Dökme Olmaz

Genelde büyük apartmanlarda işlem yapmak çok daha zordur. Oralarda boruların çok fazla olmasından dolayı sorunların çözümünü gerçekleştirmek küçük ve müstakil evlere ve iş yerlerine göre meşakkatlidir. Teknoloji sayesinde su tesisatçısı cihaz ile kırmadan su kaçağı tespiti yaparak maliyetleri de düşürmektedir. Tesisat konusunda eğitim almış ve başarılı uzmanlar öncelikle müşteri memnuniyeti için çalışmaktadır. Su kaçak tespiti eskisi kadar zor olmadığı için zaman kaybı da yaşamadan evinizde kolay bir tadilat yaptırabilirsiniz. Bu durum maliyet bakımından da bütçenizi koruyarak sizlere güven verecektir. Tecrübeleriyle daha iyi zamanlarda kaçak tespiti yapan firmaya bağlı su tesisatçısı sizlere bir telefon kadar yakın olduğu için dilediğiniz zaman arayarak hizmet alabilirsiniz. Modern cihazlar sayesinde kırıp dökmeden su kaçak tespiti yapan firmaların çalıştırdığı donanımlı elemanlar kısa sürede sorunlarınızın çözülmesinde sizlere yardımcı olmaktadır.

Her Türlü Sıhhi Tesisat İşleriniz Güvenle Yapılır

Değerli müşterilerimiz, sizlere tüm yaşam ve çalışma alanlarında vermiş olduğunuz hizmet. Üst düzey kalite minimum maliyet ve kısa zaman içermektedir.Bina ve mekanik sistemlerde kullanılan borular, bakır borular, plastik borular, çelik borular olarak 3 sınıfta toplayabiliriz bina katlarının yüksekliğine göre ana tesisat borularının basınçtan doğacak nedenlerle ilgili et kalınlığı farlı,daire içinde ve bahçelerimizde kullanılan malzemeler farklı cins ve kalınlıkta seçilmelidir.Tarafımızdan yapılmakta olan bakır boru montajı,tamiri genellikle daire ve iş yerlerimizde kullanılmaktadır.İç mekanlarda günlük başımıza gelen musluk ve vana  arızası,su tesisatı,pis su gideri,lavabo tıkanıklığı ana gider ve iç boru tıkanıklığı sıklıkla karşılaşılan sorunlardır.Bu gibi sorunlar tarafımızdan profesyonel ekiplerimizce sizlere 7 gün 24 saat hizmet vererek çözülmektedir.günümüzde kullanılan kağıt,mendil,peçete vs. gibi ürünler bina veya evimizin içindeki giderlerin tıkanmasına neden olur ana giderlerin tıkanmasıyla alt yapıya da zarar vermektedir.
Bu tıkanıklıklarında birkaç nedeni olabilir uygun kullanılmayan boru genişliği,uygun eğim verilmemesi veya montaj hatasındanda olabilir. Biz sıhhı tesisatcınız olarak vermiş olduğumuz hizmette sizlerin bu gibi sorunlarla bir daha karşılaşmamanız için en uygun malzeme ve kaliteli hizmet vermekteyiz.Yaptığımız işlerin arasında bahçe sulama sistemleri,drenaj döşeme,doğal gaz tesisatı projelendirme ve montajı,yangın tesisatı,yerden ısıtma,kalorifer peteği temizleme (özel kimyasalla) ıslak zemin ısı ve soğutma yalıtımı,çatı,dere aktarma onarımı,su deposu montajı,tesisatı,duş teknesi, kuvvet montaj ve yalıtımı ile ilgili işlerde profesyonel olarak teknolojik ürün ve aletlerle sizlere 7 gün 24 saat hizmet vermekteyiz.Bu size özel hizmeti almak için bizi aramanız yeterli olacaktır.

Kalorifer Tesisatı

Kalorifer tesisatı yapımında dikkat edilmesi gereken bir çok nokta vardır. Bunlara dikkat edilmez ise ısınamama sonucu üşüme, gereğinden fazla ısınma sonucu fazla faturanın gelmesi, tesisatın düzgün yapılmaması sonucu su kaçakları meydana gelebilmektedir. Bu da gereksiz bir çok maliyeti , zahmetli tadilat işlemlerini tekrardan yapılmasına yol açmaktadır.
TESİSAT BORULARININ GİDİŞ YÖNÜ ÖNEMLİDİR
Kalorifer tesisatı yaparken göz önünde bulundurulması gereken önemli konulardan birisi tesisat borularının gidiş yönünün belirlenmesi ; mümkün olduğu kadar tesisatın kısa ve az dönüşlü bir şekilde yapılması gerekir. Bu sayede kayıplar azaltılmış olur hem ısınma miktarı artar hem de ısı kaybı oluşmaz tasarruf sağlanır. doğru keşif sayesinde tesisat borularının nasıl en iyi şekilde gideceği belirlenir, belirlenen yola göre ustalarımız bilgilendirilir ve tesisat yapım işlemine bu şekilde başlanır.

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir