Gürbüz Sıhhi Tesisat

Kanalizasyon Açma İşlemleri

Büyük şehirlerde alt yapı önemi diğer şehirlere göre daha fazladır. Hele ki bahsedilen şehir İstanbul olursa. Böyle kalabalık nüfusa sahip bir şehrin giderlerindeki tıkanmadan ziyade giderdeki suyun yavaş gitmesi bile büyük sıkıntılar doğurabilir. Bu tıkanıklar evlerde iş yerlerinde tuvaletlerden su gelmesi, pis kokular gelmesi gibi hayatımızı olumsuz etkileyen birçok sorunu beraberinde getirir. Öncelikle bu alt yapının bu şehrin kapasitesini kaldırabilecek şekilde yapılması gerekir.

İkinci olarak ta insanların lavabolarına, tuvaletlerine yabancı maddeler atmayarak tıkanmalara sebep vermeyecek şekilde kullanmalıdırlar. Ama yine de tıkanmalar ile karşı karşıya kalmak kaçınılmazdır. Böyle bir durum ile karşılaşıldığın da ister sitenizin, ister apartmanın olsun kanalizasyon açma işini yaptıracağınız firmanın çok profesyonel bir firma olması gereklidir.

Uzman kanalizasyon açma firmamız, aldığı işleri en hızlı ve en kaliteli şekilde yapabilmek için personelimize sürekli eğitim vererek, son teknoloji cihazları, ekipmanları bünyemize katarak kendimizi geliştirmekteyiz. Kanalizasyon açma işinde kameralı son versiyon cihazlarımız ile sıkıntılı bölgeyi ve sıkıntının durumu tam olarak tespit ediyoruz. Tespit edilen sıkıntının durumuna göre tıkanıklık açma robotu ile tıkanık bölgeyi parçalayarak bir kısmını da geri çekerek kanalizasyonu açıyoruz. Eğer tıkanma yabancı maddeden değil de borularda çökmeden kaynaklı ise tıkanıklığı açmak kesin çözüm olmayacağı için noktasal olarak tespit edilen bölge en az maliyet ile onarılarak garantili çözüm sunulmaktadır.

Kanalizasyon aç işlemi büyük borulardan oluşan ve insanların temel ihtiyaçlarını karşıladıktan sonra oluşan pis suların atılmasını sağlayan sistemlerdir.Bir bölgede yaşayan insanlar ortak kullandığı sistemler olan kanalizasyonlar zaman içinde çeşitli sorunlar ortaya çıkmaktadır.

Kanalizasyonlar tıkandığında yapmanız gereken uzman kişilerle irtibata geçilmelidir. Çünkü kanalizasyonlar tıkandığında beraberinde başka sorunlarda ortaya çıkabilmektedir.Bu sorunu çözmek için seçilecek firmanın kullandığı ekipmanlar sorulmalı ve bilgisayarlı ekipmanları kullanan firmalar tercih edilmelidir.

Kanalizasyonlar zaman geçtikçe içinde biriken tortular yüzünden işlev görmez hale gelebilir. Bu tortulara genellikle yaşadığımız alanlarda dikkat etmeden kanalizasyon sisteminin içine attığımız cisimlerden meydana gelir. Kanalizasyon açma da hemen çözüm üretilmesi gereken çok önemli bir sorundur. Şehirleşmenin yoğunlukta olduğu için anında müdahale olmazsa başımıza çok büyük sorunların açılması kaçınılmaz olur. Firmamız İstanbul da kanalizasyon açma işlemlerini anında ve sorunsuz şekilde çözüme kavuştura bilmektedir. Kullanılan robot cihazlar ve bu işlerde uzmanlaşmış ekiplerimiz ile birlikte atık suların gönderildiği kanallarda oluşan tıkanıklıkları açma son derece titizlikle yapılır.

Kurumsal firmamız kullanmış olduğu kanal açma makinesi ve bu kanalı görüntülemeye yarayan cihazları ile yardım istediğiniz de hemen ekiplerimizi göndererek işe başlatır. Ekiplerimiz teçhizatların kurulumundan sonra kanala gönderdikleri kameralı görüntüleme sistemi ile sorunların nerede olduğunu saptar. Bu işlemin kameralı cihazlarla yapılması sizi maddi yönden epey rahatlatacaktır. Çünkü bu teknolojik imkanlara sahip olmayan normal tesisatçıların İstanbul da kanalizasyon açma işleri genellikle kanalların bulunduğu bölgeleri kazmaktan ibarettir. Bu kazma işleri sırasında kırılan kanalizasyon boruları olmaması mümkün değildir. Kırılan borularda size daha fazla bir külfete mal olacaktır.

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir