Gürbüz Sıhhi Tesisat

Kanal Tıkanıklığı Açma

Kanal tıkanıklıkları tesisatları oluşturan kanallarda meydana gelen tıkanıklıklar bütün tesisatta sorunlar ortaya çıkarmaktadır.

Tıkalı boruları açmak için kullanılabilecek en modern cihazlar kameralı sistemlerdir. Kameralı kanal açma sistemleri kullanıldığında kanallarda oluşan tıkanıklıklar çok rahat bir şekilde anlaşılmaktadır.Kanalda oluşan tıkanıklığın yeri anlaşıldığında haliyle çözümü de çok daha kolay olmaktadır.

Eski tarihlerde kanallarda meydana gelen tıkanıklıkların çözülmesi için çok uzun süreler harcanırken evlerde de tadilat yapılması gerekiyordu.Şimdilerde bu durum hem maliyet hem de süre açısında insanların rahatlıkla faydalanabileceği bir hizmet oldu diyebiliriz.Zaten günümüzde de insanlar en ufak problem karşısında bile uzmanlara başvuruyor ve sorunlarını hallediyor.

Tuvalet tıkanıklığı açma işlemleri için genellikle lavabo aç ve kireç sökücü gibi kimyasal maddeler ile demir çubuk ve basınçlı su pompası yöntemleri kullanılmaktadır. Bu gibi maddelerin ve araçların kullanılması küçük çapta tıkanıklılık olan tuvaletlerin açılmasına zemin hazır ancak büyük çaptaki tıkanıklıkları çözmede yetersiz kalır. Bu yüzden tuvalet tıkanıklığı büyük çapta olan sorunları çözüme kavuşturmak için dalında uzman olan personellerden yardım almak gerekmektedir.

Dalında uzman olan ve kurumsal firmamızın bünyesi altında çalışmakta olan personellerimiz evlerinizde veya iş yerlerinizde meydana gelen tuvalet tıkanıklığı sorunlarını gidermek için sizlere yardıma gelmekte ve bu yardımları sırasında üstün teknolojik cihazları kullanmaktadır. Eskiden tuvalet tıkanıklığı açmak için tıkanıklığın nerede olduğuna dair bilgiler alınmalıydı. Bu bilgileri almak için de tıkanıklığın olduğu yere ulaşmak gerek ve tıkanıklığı çıplak gözle görmek gerekmekteydi. Ancak tuvalet tıkanıklığını çıplak gözle görmek isteyen sıradan işçiler tuvalet borularına ulaşmak için tuvaletlerin çevresini kapsayan fayansları kırar ve parçalardı. Bu da tuvalet tıkanıklığı açmak için ekstradan masraf anlamını taşırdı. Oysaki kurumsal firmamızın uzman ekipleri yardıma gelirken yanlarında getirmiş oldukları cihazları kullanır ve bu cihazlar sayesinde tuvalet tıkanıklığını çıplak gözle görme gereksinimi duyulmadan tuvalet çevreleri kırılmadan veya parçalanmada halledilmektedir.

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir