Gürbüz Sıhhi Tesisat

İzmir Su Tesisatçısı

İzmir Su Tesisatçısı

Haftanın her günü İzmir tesisatçı hizmetlerimizden yararlanmak üzere bizimle iletişime geçebilir, ev ve iş yerinizi şantiye alanı haline getirmeden tesisat problemlerine akılcı çözümler sunan profesyonel ekiplerimizden hizmet alabilirsiniz. Deneyimimizi modern teknolojiden aldığımız destekle birleştirerek, İzmir tesisatçı hizmetlerimiz kapsamında bütçeniz için en uygun ve size en az zahmeti verecek hizmetler sunuyoruz. Kırmadan su kaçağı tespiti ve onarımı, sökmeden petek temizliği, kırmadan gider açma, tesisat montajı gibi tesisatçı ihtiyaçlarınızın tamamına garantili çözümlerle yanıt vermekteyiz. Garanti kapsamında, profesyonel ekipler ve modern teknoloji ürünü cihazlarla sunduğumuz İzmir tesisatçı hizmetlerimizden yararlanmak için yapmanız gereken tek şey; bize telefon açmak.

Su Kaçağı Tespiti

Kırıp dökmeye gerek bırakmayan yeni nesil cihazlar kullanılarak gerçekleştirilen su kaçağı tespiti ile dakikalar içinde sızıntının yeri bulunmaktadır. Her yer kırılmadan su kaçağı tespiti işleminin dakikalar içinde tamamlanmasıyla tek bir yerden müdahalede bulunulmakta, ekiplerimiz su kaçağı bulma işleminden sonra tamiratı da kısa sürede halletmektedir. Ortalama 1 saat içinde su kaçağı bulma ve sonrasında tamir işlemi tamamlanmakta, işin en güzel kısmıysa ekiplerimiz ev ve işyerinizden ayrıldıktan sonra geride bir şantiye alanı bırakmamaktadır. Ortalığı eski haline getirmek için tadilat yaptırmanız, tamirden sonra tadilat için ayrıca masraf yapmanız gerekmediği için kırmadan su kaçağı bulma ve tamir hizmetlerimiz bu probleme en ekonomik çözümü sunmaktadır.

Lavabo ve Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Gider tıkanıklığı sorunundan kısa sürüde ve zahmetsizce kurtulmanızı sağlayan ekiplerimiz, kullandığı robot cihazlar sayesinde tıkalı gideri içerden yani hiçbir yeri kırmadan kolayca açabilmektedir. Mekanik, basınçlı veya soruna göre kimyasal gider açma uygulamalarından yararlanılmakta ve her zaman gideri kırmadan açılmaya çalışmaktadır. Lavabo ve tuvalet tıkanıklığı açma hizmetlerimiz evinizi inşaat alanına dönüştürmeden, işyerinizdeki ticari faaliyetlerinizin durmasına gerek kalmadan sorundan kurtulmanızı sağlamaktadır. Kırmadan tuvalet tıkanıklığı açma hizmetlerimizden ayrıca banyo, mutfak ve logar tıkanıklığı sorunlarında da sadece bir telefonla yararlanabilirsiniz.

Petek Temizliği

Peteklerinizin azami seviyede ısınmasını engelleyen kireç ve pisliği, peteklerinizi sökmeden temizliyor ve ısınma sorunlarına uzun vadeli çözüm sunuyoruz. Petek temizliği hizmetlerimizde özel kimyasallar ve petek temizleme için üretilen makinalar kullanarak, peteklerin su geçişlerinde biriken kireç tortusunu ve pisliği zahmetsizce temizliyoruz. Şebeke suyundaki kireç ve yabancı maddeler sebebiyle petek içlerinde oluşan balçıklaşma, peteklerin yeterince ısınamamasına ve sizin de boş yere daha fazla fatura ödemenize karşın rahatça ısınamamanıza yol açar. Petek temizliği hizmetlerimizde petek içine uyguladığımız Nano Clean Kombi özel bir kimyasal karışım olup, tüm kireç artıklarının ve tıkanmaya yol açan pisliğin çözülmesini sağlamaktadır. Petek temizleme için çift yönlü su uygulayan yıkama makinaları kullanılarak, çözülen bu pislik tamamen tahliye edilir. Sökmeden petek temizleme hizmetlerimizden her sene, kış gelmeden yararlanarak daha ekonomik ve konforlu ısınmanın keyfini tüm kış boyunca sürebilirsiniz.
İzmir tesisatçı hizmetlerimizden bütçenizi zorlamanızı gerektirmeyen, uygun fiyatlarla yararlanmak için bir telefonunuz yeterli.

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir