Hizmetlerimiz

Gürbüz Sıhhi Tesisat olarak sizlere uzun yıllardır kaliteli ve garantili bir şekilde hizmet vermeye devam etmekteyiz. Ayrancılar Sıhhi Tesisat, Torbalı Sıhhi Tesisat, Gaziemir Sıhhi Tesisat, Bornova Sıhhi Tesisat ve Karabağlar Sıhhi Tesisat olarak İzmir’in ihtiyaç duyulan çoğu ilçesine başarılı hizmetler sağlayan firmamız tüm sıhhi tesisat işlerinizde sizlere özverili bir şekilde hizmet vermektedir. Karşılaştığınız tüm sorunların çözümünde sizlere destek olmamızın yanında ileride herhangi bir sorun yaşamayacağınız şekilde işlerimizi düzenli ve kaliteli olarak bitirip sizlere teslim etmekteyiz.

Yıllar içinde biriken yağ, yemek artıkları veya kullandığınız sabun gibi kimyasal bazı maddelerin birikmesi sonucu tıkanan veya tıkanmaya başlayan lavabo tıkanıklığı açma hizmetimiz siz değerli müşterilerimiz için kaliteli ve garantili bir şekilde verilmektedir. Aynı şekilde tuvaletinizin gideri de yıllar içinde atılan tuvalet kağıdı veya pedler yüzünden veya tesisat borularınızdaki herhangi bir aksaklık yüzünden tıkanabilir. Firmamız sizlere tuvalet gideri açma konusunda da detaylı ve özverili bir hizmet sunmaktadır. En çok başımıza gelen banyo gideri tıkanması durumlarıdır. Banyoda yıkanan ev işi aletleri veya çiçek değiştirirken toprağın banyoya dökülmesi veya boya malzemeleri yıllar içinde çok ciddi tıkanmalara neden olabilmektedir. Biriken yabancı malzemeler tıkanıp boruları ve hatta tesisatınızı bile patlatabilmektedir. Firmamız sizler için banyo gideri açma konusunda da yalnız bırakmamaktadır.

Her türlü tıkanıklık yüzünden meydana gelen kötü kokular sizleri sürekli uğraştırmaktadır. Oda parfümleri veya güzel kokulu deterjanlar deneyerek sürekli kokuların üstünden gelmeye çalışabilir ama bir türlü tam bir verim alamıyor olabilirsiniz. Bu gibi durumlarda firmamız sizlere detaylı olarak koku tespiti hizmeti sunmakta ve kötü kokuların kaynağını bularak yok etmenize yardımcı olmaktadır. Her türlü sıhhi tesisat işlerinizde sizlere kaliteli bir hizmet sunmamızın yanında petek temizleme, su kaçağı tespiti, pimaş açma, tıkalı boru açma, gider borusu açma, kanal açma, kalorifer tesisatı temizliği veya boru tıkanıklığı yer tespiti konularında da hizmetler sunmaktayız.

Firmamıza 7 gün 24 saat boyunca istediğiniz saatte ulaşabilir ve sorununuz çözümü için kendinizi bizim güvenli ellerimize teslim edebilirsiniz. Her sektörde olduğu gibi bu sektörde de işin ehli olmayan kişiler ile karşılaşmış olabilir, sorununuz birken beşe çıkmış veya bir lira ödemek yerine şimdi beş lira ödemek zorunda kalmış olabilirsiniz. Öncelikle firmamız olarak sizleri bu ve bunun gibi kişiler için uyarmak istemekteyiz. İşinin ehli ve yıllardır piyasada bulunan birçok başarıya adını yazdırmış her işi hakkıyla yapan ve kaliteli, garantili bir hizmet veren firmamızı seçmeden önce dilerseniz telefon numaralarımızdan bizleri arayarak aklınızda bulunan her türlü soru için fikir alabilirsiniz.

Müşteri memnuniyetini her şeyin üstünde tutan firmamız asla çalışmalarına ara vermeden sürekli teknolojiyi takip ederek 1. sınıf ekipmanlarla çalışan sadece deneyimli ve tecrübeli personeller aracılığıyla sizleri memnun etmeye çalışan üst kalitede bir İzmir firmasıdır. Ev tesisatı ile ilgili yaşadığınız problemlerin çözümü çok kolay görülse de uzman kişiler ve ekipmanlarca halledilmesi demek ileride daha büyük sorunların çıkmasının önüne geçmiş olacaktır. Kendiniz veya işinin ehli olmayan insanlar ile bu gibi sorunları gidermeye çalışmanız sonunda yıllardır bizim karşılaştığımız çok ciddi problemlere birçok örnek verebiliriz. Sizin sağlığınız, memnuniyetiniz ve huzurunuzu düşünen firmamızı istediğiniz zaman arayarak detaylı bilgi alabilir veya karşılaştığınız tüm sorunların çözümü konusunda bizlerden destek alabilirsiniz.